WD74 Віконно-дверна система
01.07.2022
OP80 Офісні перегородки
01.07.2022

Офісні перегородки Hoffmann: створюйте стильні простори

Компанія Hoffmann є виробником сучасних віконно-дверних профільних систем, що допомагають вирішити цілий комплекс завдань із облаштування та оформлення приміщень. Одне з трендових рішень - офісні алюмінієві перегородки Hoffmann, що знайшли застосування у сфері комерційної та адміністративної нерухомості та допомагають створювати ефектні та практичні інтер'єри. Офісні перегородки Hoffmann активно використовуються для облаштування зон ресепшн, робочих кабінетів співробітників та керівництва компаній, переговорних кімнат, конференц-залів, холів, зон відпочинку. Вони актуальні для оформлення торгових та розважальних центрів, адміністративних приміщень, будівель комерційного призначення. Вибираючи офісні перегородки Hoffmann ви отримуєте безперечні переваги в якості, довговічності, надійності конструкцій та виграєте приємний бонус – сучасний дизайн та його відповідність модним інтер'єрним трендам.

Hoffmann пропонує офісні перегородки двох видів

При виборі конструкцій зверніть увагу на ряд пропозицій Hoffmann. Конструкції на алюмінієвому профілі представлені різних варіантах внутрішнього заповнення. Модифікації ОР80 та ОР98 допоможуть вирішити різні інтер'єрні завдання та виконати ремонт відповідно до актуальних потреб об'єкта. Конструкції обох видів можуть бути пофарбовані в будь-який відтінок за таблицею кольорів RAL. За бажанням замовника ми робимо перегородки стандартних параметрів або за індивідуальними вимірами. При необхідності фахівці Hoffmann здійснюють виїзд на об'єкт для зняття мірок та підбору оптимального типу профільних систем.

Вибираючи офісні перегородки Hoffmann ви отримуєте функціональні та практичні рішення

Конфігурації офісних перегородок Hoffmann можуть мати будь-які характеристики. Підбирайте розміри, форми, кольори індивідуально та створюйте унікальні дизайнерські інтер'єри. У різних форматах можуть бути виконані механізми відкривання та закривання перегородок. Доступний вибір типу заповнення – скло, вітражі, прикраса піскоструменем та ін. Конструкції можуть бути оснащені жалюзі або шторками.

Офісні перегородки Hoffmann - це досить великий спектр переваг, включаючи:

  • гарна звуко- та шумоізоляція;
  • ремонтопридатність та тривалий термін служби;
  • доступна ціна;
  • екологічність;
  • можливість прокладання комунікацій у профілях.

Такі системи доповнені надійними механізмами закривання та допомагають забезпечити безпеку приміщень та збереження майна.

Це стильні, функціональні, мобільні конструкції, які використовуються для створення різних блоків та комбінацій. За допомогою кількох перегородок можна організовувати окремі блоки для переговорів, проведення випробувань, поділ простору з іншими цілями. Доступна фіксація перегородок як між собою, так і з іншими конструкціями - меблями, стінами, стелею та ін.

Замовити виготовлення офісних перегородок Hoffmann можна будь-яким зручним для вас способом. Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті, залиште онлайн-заявку або заповніть форму зворотнього зв'язку.