FW95, FW105 – Фасадні вікна (верхньопідвісні, паралельно відставні)
01.07.2022

Стійково-ригельні системи для фасадного скління

Засклені фасади – один із трендів у сучасному будівництві. Оздоблення зовнішніх стін панелями на стійково-ригельній системі кріплень дозволяє значно підвищити естетичну привабливість будівель, а також отримати ряд додаткових переваг. Технологія має на увазі кріплення скляних панелей на конструкції з вертикально розміщених стійок та горизонтальних ригелів.

Стійково-ригельні системи скління: особливості монтажу

Установка стійково-ригельних систем може здійснюватися одним із способів:

  • комбінованим методом із застосуванням відкритої та закритої технологій монтажу;
  • структурним методом, що забезпечує відсутність фальшкришок після завершення робіт;
  • стандартним способом з проведенням закритих та напівзакритих робіт та встановленням однієї-двох фальшкришок.

Підбираючи технологію скління орієнтуйтеся на запланований результат. Одні із способів дають можливість отримати красивий напівпрозорий фасад, інші забезпечують стильне прозоре оформлення.

Будь-яка з технологій монтажу стійково-ригельних систем фасадного скління дозволяє отримати:

  • гарну вентиляцію фасадної частини будівлі;
  • захист від впливу ультрафіолетових променів та високих температур;
  • якісну теплоізоляцію стін;
  • гідний рівень пожежної безпеки.

Застосування алюмінієвого профілю Hoffmann дозволяє скоротити будівельні та експлуатаційні витрати. При цьому ви отримуєте стильне сучасне зовнішнє оформлення будівель і до мінімуму скорочуєте ризики потреби швидкого ремонту фасаду. Ми використовуємо додаткові утеплювачі, ущільнювачі та вставки для підвищення експлуатаційних характеристик конструкцій, пропонуємо замовити типи конструкцій, що найбільш відповідають побажанням, застосовуємо індивідуальний підхід до кожного із замовлень. Усі фасадні конструкції Hoffmann поставляються в комплекті, готовому для встановлення, завдяки чому значно скорочуються витрати на придбання, доставку та монтаж систем.

Стійково-ригельне фасадне скління - це комфортний мікроклімат у будівлі та надійний захист від руйнувань фасаду. Скорочуйте енерговтрати, створюйте прості та ефективні шляхи для вентиляції, підтримуйте комфортну температуру у приміщеннях без захмарних рахунків за комунальні послуги. Дізнайтесь більше про пропозиції у фахівців Hoffmann. Для консультації або оформлення замовлення зателефонуйте нам або залиште онлайн заявку на сайті компанії.