Стандартний профіль
01.07.2022

Системи Hoffmann для балконних вітражів та віконно-дверних блоків

Для створення сучасних практичних прозорих огорож та вітражів використовуйте якісні та надійні системи кріплень. Компанія Hoffmann пропонує запатентовану систему профілів FTS 40 Lht – алюмінієві конструкції, що дозволяють організувати простір зі смаком та максимальною функціональністю.

Алюмінієві системи профілів Hoffmann використовуються для вирішення різних завдань. Доповніть їх фурнітурою та необхідними комплектуючими для створення:

  • вікон із різною кількістю стулок;
  • дверних блоків з різним числом стулок та типом відкривання;
  • офісних перегородок;
  • балконних вітражів.

Універсальність профільних систем дає змогу реалізувати ідеї різного рівня складності. Встановлюйте вікна з різним комплектом характеристик, розміщуйте розсувні та поворотно-відкидні конструкції. Двері можуть відкриватися всередину або назовні, бути оснащені додатковими комплектуючими - порожками, цоколями, заглушками в рамі та ін.

Використовуйте алюмінієві профільні системи для створення стильних перегородок. Це сучасне рішення, що дозволяє створити окремі робочі зони у відкритому просторі, наситити приміщення світлом та свободою.

Алюмінієві профілі для віконно-дверних блоків та вітражів: особливості встановлення

Встановити профільні системи нескладно. Впоратися із завданням допоможе мінімальний набір інструментів, що включає спеціальні стискачі або пристрій для обтиску кутів. Кріплення здійснюється за допомогою сталевих елементів кріплення або європаза. Для заповнення вільного простору між профілями використовуйте відповідний дизайнерському проекту матеріал - прозоре або кольорове скло, вітражі, пластикові панелі або інший матеріал.

Як купити профільні системи Hoffmann в Україні

Наша компанія вже довгі роки займається розробкою та виробництвом алюмінієвої продукції. Системи віконно-дверних блоків і балконних вітражів - одне із рішень, яке має попит наших клієнтів. Такі конструкції дозволяють перетворити простір із мінімальними витратами грошей, часу і сил. Створюйте красиві та функціональні перегородки, двері, вікна, заповнюйте приміщення світлом або затемнюйте його. Для замовлення продукції залиште заявку або зв'яжіться зі спеціалістами Hoffmann зручним для вас способом. Доставка готової продукції здійснюється на всій території України.

Файли для завантаження