OP80 Офісні перегородки
01.07.2022
Облицювання фасадів
01.07.2022

Системи профілів для вентильованих фасадів: практичні рішення від Hoffmann

Системи вентильованих фасадів мають великий попит і у невеликих будівельних фірм, і у великих підрядників. Це практичні сучасні рішення для облаштування зовнішньої частини будівель. Вентфасад забезпечує постійну циркуляцію повітря, сприяє збереженню тепла, не допускає розвитку вологості та вогкості. До того ж, облаштовані таким чином будівлі набувають привабливого вигляду та привертають увагу обивателів.

Фасадний профіль Hoffmann: переваги продукції

Для фіксації фасадів, що вентилюються, використовують системи алюмінієвих профілів. Компанія Hoffmann пропонує унікальний тип кріплень, що забезпечує можливість залишення технологічних зазорів "закритого" типу. Таке рішення дозволяє отримати безперечні переваги перед аналогами:

  • вентфасади, кріплення яких виготовлено на профілі Hoffmann, забезпечують гарну акумуляцію тепла, що помітно позначається на розмірі рахунків за комунальні послуги;
  • надлишки вологи швидко виводяться через вентиляційні отвори та не осідають на стінах, завдяки чому вдається продовжити життя фасаду та уникнути зайвих витрат на ремонт;
  • привабливий доглянутий вигляд фасадного облицювання зберігається на довгі роки.

Алюмінієві профілі приваблюють малою вагою, що спрощує їхнє перевезення та фіксацію. Для встановлення систем не доведеться використовувати додаткові дорогі інструменти та обладнання, з роботою впораються майстри зі стандартним набором інструментарію. Завдяки застосуванню сучасних алюмінієвих сплавів та нових технологічних рішень компанії вдалося досягти відмінних результатів та зниження ціни на профільні системи.

Вентильовані фасади на алюмінієвих профілях Hoffmann – надійний захист від стороннього шуму, холоду, вологості, вогкості. На стінах не буде розвиватися грибок, пліснява, металеві деталі конструкцій не іржавіють і не страждають від окислення. Якщо ваше завдання – створити гарне та довговічне оформлення будинку – рекомендуємо вивчити пропозиції в каталозі кріплень для вентфасадів Hoffmann.

Де використовується фасадна продукція Hoffmann? Вона підходить для зовнішнього та внутрішнього оздоблення будівель різного призначення. Профілі можуть бути зафіксовані на стінах з різною геометрією, у тому числі за наявності нерівностей.

Серед характеристик профілів для вентфасадів Hoffmann можна виділити:

  • гарну міцність, що дозволяє системам витримувати свою вагу, і навантаження від закріплених на них панелей;
  • стійкість до дії зовнішніх руйнівних факторів – вологи, вогкості, холоду, спеки, механічних навантажень;
  • тривалий термін служби - дотримуйтесь рекомендацій з експлуатації від виробника і забудьте про ремонт фасаду мінімум на 50 років.

Кріплення Hoffmann приваблюють також гарною стійкістю до вітру - вони не дозволять навіть сильним поривам зірвати панелі і призвести до руйнувань. Можуть використовуватись для встановлення на великій висоті, на верхніх поверхах багатоповерхових будівель.

Як замовити алюмінієвий профіль для вентфасадів Hoffmann

Дізнайтесь детальну інформацію про системи профілів для вентильованих фасадів Hoffmann на сайті виробника. Ми пропонуємо комфортні умови співпраці всім нашим клієнтам - широкий вибір позицій для вирішення різних завдань, доступні ціни, варіативність способів оплати. Доставка замовленої продукції організована по всій території України та здійснюється у найкоротші терміни.

Файли для завантаження