Облицювання фасадів
01.07.2022
WD55 Віконно-дверна система
01.07.2022

Віконно-дверні системи Hoffmann

Алюмінієві профільні системи Hoffmann – сучасне рішення для створення надійних віконних та дверних конструкцій. Завдяки використанню виробником якісної сировини та застосуванню унікальних технологій вдається виготовляти не просто стандартні вироби, а продукцію, що має розширений спектр переваг:

  • ремонтопридатність та простий підбір запчастин за необхідності їх заміни;
  • стійкість до корозії, окислення та руйнування під впливом зовнішніх факторів;
  • пожежна безпека;
  • відповідність міжнародним екологічним нормам та стандартам безпеки;
  • високий рівень міцності;
  • привабливий сучасний вигляд.

Віконно-дверний алюмінієвий профіль Hoffmann можна підібрати відповідно до актуальних потреб та особливостей експлуатації. Ми виробляємо теплі та холодні системи – кожен клієнт Hoffmann знайде серед пропозицій оптимальне рішення для свого об'єкта. У чому різниця між виробами?

Основна відмінність теплих та холодних систем – наявність теплоізоляції. Обов'язково враховуйте рівень теплоізоляційних характеристик при підборі віконних та дверних систем.

"Теплі" віконно-дверні системи: особливості конструкцій

Вибираючи віконно-дверні профільні системи для зовнішньої установки здебільшого покупець прагне відокремити внутрішній простір від впливів ззовні. Вирішити завдання допомагає використання теплих віконних систем, які забезпечують наявність термомосту між вулицею та приміщенням. Чим більший терморозрив, тим краще зберігається тепло в приміщенні. Оптимізувати систему допомагає встановлення теплозберігаючого наповнення (скла).

Встановлення систем теплої серії допоможе знизити розмір оплати за комунальні послуги. Опалювати приміщення доведеться з меншими втратами енергії, та й комфорт знаходження в таких будівлях не зрівняється з перебуванням у холодних кімнатах. Ціна теплих систем вища, ніж вартість їх холодних аналогів, але ця переплата дуже швидко компенсуватиметься.

Віконно-дверні системи без теплоізоляції: холодна серія

Не завжди є необхідність створювати термоміст між просторами. Віконно-дверні конструкції без теплоізоляційних властивостей актуальні для установки всередині приміщень, наприклад, як внутрішні перегородки, міжкімнатні двері. Їх використовують для скління прибудов, складів, лоджій та інших будівель, що не потребують збереження тепла. Такі конструкції не зберігатимуть тепло, але вони чудово справляються з іншими завданнями:

  • не допускають попадання в приміщення пилу та бруду;
  • оберігають будову від проникнення в неї вологи з вулиці;
  • захищають від вітру, снігу та інших погодних явищ.

Як теплі, так і холодні системи Hoffmann виготовляються із застосуванням довговічних матеріалів та сучасних технологій. Вони надовго зберігають привабливий вигляд, не схильні до гниття і появи іржі. Підвищити експлуатаційні властивості виробів та продовжити термін їхньої служби допомагає нанесення захисних покриттів методом анодування алюмінію або за допомогою полімерного шару.

Чому варто купити віконно-дверні системи Hoffmann

Алюмінієві віконні та дверні профільні системи вже давно довели свою практичність та функціональність. За багатьма параметрами вони виграють у аналогів інших матеріалів і витісняють їх із ринку. Алюмінієвий профіль встановлюють у житлових будинках, офісах, у виробничих приміщеннях, адміністративних та комерційних будинках. Такі конструкції непідвладні погоді, несприйнятливі до вологості, високих та низьких температур. Вартість таких конструкцій приваблює споживачів, адже вона дозволяє оснастити приміщення якісними та довговічними вікнами та дверима без серйозних втрат бюджету.

Віконно-дверні профільні системи Hoffmann дають можливість реалізувати навіть найнестандартніші дизайнерські ідеї. Ми виробляємо конструкції, що дозволяють встановлювати як класичні вікна і двері, так і креативні аналоги - "гармошки", розсувні та поворотні стулки. Створюйте унікальні інтер'єри та забудьте про необхідність швидкого ремонту або заміни вікон та дверей.

В асортименті продукції Hoffmann є спеціальна пропозиція для створення конструкцій підвищеної безпеки. Це посилені профілі для монтажу у фінансових та банківських установах, магазинах, ломбардах. Такі профілі доповнені внутрішнім простором для заповнення металом та отримання куленепробивних конструкцій.

Ми намагаємося створювати доступні за ціною і профільні системи, що не мають аналогів за якістю. З метою зниження витрат монтаж всіх конструкцій здійснюється безпосередньо на об'єкті. Такий підхід допомагає знизити логістичні витрати та спростити встановлення вікон та дверей. Наші фахівці мають величезний досвід роботи з різними системами Hoffmann та проведуть монтаж у найкоротші терміни.

Щоб замовити віконно-дверні блоки Hoffmann, зв'яжіться з нами або залиште заявку на сайті. Після узгодження всіх деталей співробітництва буде складено кошторис робіт і фахівці Hoffmann приступлять до виготовлення конструкцій за стандартними або індивідуальними параметрами.

Файли для завантаження